TANITIM FİLMİ

3D SANAL TUR

HAVA ÇEKİMİ

BAŞVURU FORMU

ISPARTAKULE'DE GELECEĞE ATILAN SEKİZİNCİ İMZA

Bizim Evler mutluluğunda perde sekizinci kez aralanıyor. Ispartakule’de bu kez ailelere özel, butik bir yaşam anlayışının temelleri atılıyor. İlk günkü aşkla, butik bir anlayışla...

BUTİK AYRICALIKLAR DİYARI

Bizim Evler, ailelere özel butik yaşam konseptiyle yeniden Ispartakule’de. Toplam 2 blok ve 236 konuttan oluşan Bizim Evler 8 ile Bizim Evler ayrıcalığı farklı bir yorumla karşınızda.

MUTLULUĞA 2+1'DEN BAŞLIYORUZ

Bizim Evler 8, ailelere uygun yaşam konsepti dahilinde 1+1’e yer vermiyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle Bizim Evler 8’de ailelerin rahatı ve huzuru ön planda.

YENİ BİR SEN

Bizim Evler 8’in yemyeşil peyzaj alanında, hayata yeniden sarılacaksınız. Yürüyüş yollarında mutluluğu adımlayacak, kameriyelerde ruhunuzu dinlendireceksiniz. Süs havuzlarında suyun doğallığına dokunacak, ağaçların altında yeniden doğacaksınız.

ÇOCUKLARA MUTLULUK SÖZÜMÜZ VAR

Çocuk dediğin güvenle oyun oynamalı. Yeni arkadaşlar edinmeli, gönlünce eğlenip, yeşilin içinde büyümeli. Çocukça bir dünyası ve kocaman hayalleri olmalı. Bizim Evler olarak, tüm çocuklarımıza mutlu bir gelecek sözümüz var.

BİZİM İÇİN HERKES ÇOK ÖZEL

Hanımlara ve erkeklere ayrı günlerde hizmet verecek kapalı yüzme havuzu, aynı günlerde aynı anda hizmet verecek iki ayrı fitness salonu, Türk hamamı ve sauna ile Bizim Evler 8’de, özele saygı her köşede hissedilecek.

TÜM İHTİYAÇLARINIZA CEVAP VERİYOR

Evinizin hemen altında tüm ihtiyaçlarınıza cevap bulacağınız, büyük markaların yer aldığı mağazalar ve çarşı bulunuyor. Butik yaşama yakışır bir alışveriş sokağı sizi bekliyor.