Bizim Evler 6 Logo

ihlas yapı

BİZ RENKLİ BİR AİLEYİZ

Biz yüzlerce mutlu aileden oluşan büyük bir aileyiz. Dostluğun, komşuluğun, paylaşmanın, sevginin hiç eksik olmadığı, yıllardır daima büyüyen bir aile... Çünkü biz, başladığımız günden itibaren yalnızca konut değil, çocuklarınızın en güzel yıllarını yaşayabileceği bir yaşam inşa etmek için yola çıktık.


Şimdi bir kez daha Bizim Evler ailesinin en genç, en renkli üyesini inşa ediyoruz. Bizim Evler’in en renkli, en ahenkli, en hareketli projesi Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları karşınızda!

Hayatın tüm renkleri bir arada

HAYALLERİNİZ GERÇEK OLUYOR

Her tarafın yemyeşil ve masmavi olduğu, etrafın mor, pembe, kırmızı, beyaz rengârenk çiçeklerle dolu olduğu, bahçelerin, parkların kuş ve böcek sesleriyle cıvıldadığı, yağmurun toprağı ıslatmasıyla oluşan o nefis toprak kokusunu özlemediniz mi?


Burada tertemiz havayı içinize çektiğinizde kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedecek, koşuşturan çocukları, bisiklet süren gençleri izleyecek, sohbet eden komşularınızla selamlaşacak, beraber bol köpüklü bir kahve içeceksiniz. Her sabah uyandığınızda kendinizi renklerin kollarına bırakacaksınız...

Masal gibi gelen bu hayallerin hepsi Bizim Evler 6 Gökkuşağı Evleri’nde gerçekleşecek


ÇOCUĞUNUZUN
KAHRAMANI
OLUN

Çocukluğumda yağmur yağarken buğulanan pencereme resimler çizerdim düşlerimin en parlak renkleriyle. Elimde hayali bir fırça, dilimde en sevdiğim şarkının neşeli ezgileri. Buğulanan cam da tuvalim olurdu hep. Bir ressam ciddiyetiyle çizerdim evleri, ağaçları, caddeleri, çocukları, dağları, denizleri, çiçekleri…

En çok da gökkuşağını...
Çünkü gökkuşağında arardım renklerin gizemini,
masalların büyüsünü…ISPARTAKULE’YE RENK KATIYORUZ

Ispartakule’nin en kapsamlı ve kalite çizgisi en yüksek projesini hayata geçiren Bizim Evler 6; birbirinden güzel 1207 dairesi, her daire için kapalı otoparkı, 4+1 ve 5+1 daireler için 2 araçlık kapalı otoparkı ile Bizim Evler 6 karşınızda.

Dış dünyayla bağlantınızı koparmadan, dar alanlara sıkışmadan keyif yapmalarına olanak sağlayacak 20 metrekare ve üzerinde balkonu olan daireleri, anaokulu, kreşi, açık hava sineması, blokların altında uzanan cadde boyu mağazaları, çarşıları ve Bizim Evler markalı tüm konut projelerinin “aile” öncelikli konseptiyle gökkuşağının tüm renkleri Bizim Evler 6’da...

Gökkuşağı gibi gülümseyin

 • %80 Yeşil Alan

  Yaşamın sadece dört duvardan ibaret olmadığını biliyoruz. işte bu yüzden de projemizin yüzde 85’inden daha fazlasını rekreasyon ve yeşil alana ayırdık. Çünkü biz burada sadece ev değil, bir yaşam inşa ediyoruz. Her tarafın yemyeşil ve masmavi olduğu, aile çardaklarının, amfi tiyatro ve açık hava sinemalarının renkli çiçeklerle donatıldığı, 1 km’lik yürüyüş parkının tertemiz bir havayla çevrelendiği bir sağlık alanını sizlere sunuyoruz. Burada tertemiz havayı içinize çektiğinizde kendinizi yeniden doğmuş gibi hissederek, hayatı tüm renkleriyle yaşamaya başlayacaksınız.

 • Ulaşım Kolaylığı

  İstanbul’un en gözde yerlerinden birisi haline gelecek olan ve “Sağlık Kent, Kanal İstanbul, Metro, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Havalimanı Projesi” gibi İstanbul’u tekrar şekillendirecek projelerin merkezinde bulunan Bizim Evler 6, bulunduğu lokasyon gereği son derece merkezi ve ulaşımı kolay bir noktada bulunmaktadır. TEM’e 500 metre, Mahmutbey gişelerine 7 km, Havalimanına 15 km mesafede bulunmaktadır. Ayrıca 3 ila 5 yıl arasında inşası tamamlanacak olan kuzeyinde Bio-İstanbul Projesi, güneyinde Kanal İstanbul projesi ve inşaata kapalı Küçükçekmece göl havzasıyla zamanınız yollarda değil, ayrıcalıklı yeni hayatınızın renkli dünyasında geçecek.

 • Renkli Kat Bahçeleri

  Hayatın doğadan ayrı düşünülemeyeceğini bildiğimizden, çevreci ve yeşili seven bir imge yaratması için projemizde Renkli Kat Bahçelerine de yer verdik. % 80 yeşil alan yapılandırması dışında, evininde de doğayı yaşatmak isteyen müşterilerimiz için gökkuşağına bir kol mesafede kendi yeşil alanlarını yaratma fırsatını sunuyoruz. Güneşin konumu ve aldığı ışık miktarına göre belirlenen dairelerde bulunan Kat Bahçelerimiz, sizlere gökyüzünde doğayı yaşatacak bir ortam sağlarken, mavi ve yeşili ayaklarınızın altına seriyor.

GALERİ

Renklerin yeni dünyasını şimdi daha yakından inceleyin. Tüm detayları ile
Bizim Evler 6 sizleri bekliyor.

 • HEPSİ
 • PROJE GÖRÜNTÜLERİ
 • ŞANTİYE GÖRÜNTÜLERİ
 • ÖRNEK DAİRE

AYRICALIKLAR DÜNYASI

Lüks bir yaşamın tüm detaylarını barındıran, kalite dolu, huzurlu büyük bir aile hayalini gerçeğe dönüştürüyoruz. Her şey sizin için özenle hazırlandı..

1600 araç kapasiteli kapalı otopark

91.000 m2 alan üzerine kurulu proje

250.000 m2 inşaat alanı

3.000 m2 kapalı spor tesisi

1.000 m2 açık oyun alanları

1 km yürüyüş parkuru

 

20 adet aile çardağı

Anaokulu

3 cepheli daireler

Basket sahası, futbol sahası

Tenis kortu ve oyun parkları

Açık hava sineması

Amfi tiyatro

Kalitemizi Ayrıntılarda Bulacaksınız

Bizim Evler dendiğinde yıllardır akla ilk gelen kalitesi olmuştur. Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları’nda şimdi kalite anlayışımızı zirveye taşıyoruz. Ankastre eşyalardan banyoya, parkelerden mutfak dolaplarına kadar yeni evinizde kullanılan her malzeme sınıfının en iyi markalarından seçildi.

Tüm detayları kullanıcı tercihleri üzerinde çalışarak sizin rahatınızı düşünerek tasarladık. Memnuniyetiniz için yaptıklarımızı yaşadıkça siz de hayatınızın kolaylaştığını hissedeceksiniz.

Ferah mekanlar yaşam kalitenizi artıracak

Alışveriş, Moda ve Eğlence Bizim Cadde'de buluştu

Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları’nda alışverişe çıkılmaz, alışverişe inilir. Çünkü burada onlarca mağaza ve yüzlerce markayı bir arada bulabileceğiniz, günün her saati ışıl ışıl bir alışveriş caddesi sizi bekliyor.

Güneşin ne zaman battığından habersiz, klimaların kuru havası eşliğinde alışveriş yapmaktan siz de sıkılmadınız mı? İstanbul’da, sayıları sürekli artan çok katlı ve kapalı alışveriş merkezleri yerine, geniş alanlarda yapılan ‘cadde konseptli’ alışverişe olan ilgi artıyor, Biz’de tüm ihtiyaçlarınızı karşılanmak için “Bizim Cadde”yi özenle dizayn ettik.. Yenilikçi cadde konseptiyle alışveriş kültürüne farklı bir bakış açısı kazandıracak olan Bizim Cadde işte tam da bu noktadan yola çıkarak alışveriş caddesi konseptini hayata geçiriyor. Bizim Cadde’de hepimizin aşina olduğu çarşı ortamı konforlu bir deneyim sunan alışveriş merkezi sistematiğiyle birleştiriliyor. Bu, hem dükkan sahiplerinin hem de müşterilerin keyif alacağı yeni bir konsept.

Bizim Cadde 60 mağazanın herbiri sahip olduğu büyük vitrinleriyle yürüme alanlarıyla ürünleri, sokakta gezen müşterilerle göz kontağında tutuyor.

Tertemiz Havanın Tadını Çıkartın

Projemizin yüzde 85’inden daha fazlasını rekreasyon ve yeşil alana ayırdık. Bu bizim yeşile verdiğimiz önemin de kanıtı. Çünkü biz burada sadece ev değil, bir yaşam inşa ediyoruz. Her sabah günün ilk ışıkları ile uyandığınızda, kendinizi renklerin kollarına bırakacaksınız.

Ispartakule’nin tertemiz havasında yeşille iç içe olmayı sevenler için tasarladığımız 1 kilometre koşu ve bisiklet parkuru, suyun huzur veren sesini dinleyebileceğiniz şelaleler, gölet ve dekoratif köprüler, komşularınızla keyifli sohbetler için hazırlanmış çardaklar, kır kahvesi de projemizin sosyal donatıları arasında yer alıyor.

Spor alanlarında çocuklarınız arkadaşlarıyla futbol oynarken, siz de komşunuzla tenis oynayabileceksiniz. Dostlukların gelişeceği, takım oynunun keyfini yaşayacağınız spor alanları sizleri bekliyor olacak.

Kazançlı Yatırımın En Doğru Adresi

Avrupa Yakası’na kurulacak olan Yeni Şehir, Ispartakule’den başlıyor. İstanbul’un geleceğini şekillendirecek Sağlık Kent, Kanal İstanbul, Metro, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Havalimanı Projesi gibi projelerin merkezinde Ispartakule olacak. Büyükşehir Belediyesi’nin açıkladığı Metro projelerinde 2019 yılında Ispartakule Metroya kavuşuyor. Kuzey Marmara otoyoluna bağlantı noktalarından biri Ispartakuleden olacak.

Kanal İstanbul’un muhtemelen projelendirileceği Küçükçekmece Gölü’nün hemen yanında yer alması sebebiyle projemizin büyük ihtimalle Kanal İstanbul’a komşu olacak. Ayrıca bölgenin kuzey komşusu Bio-İstanbul projesi güney komşusu inşaata kapalı Küçükçekmece göl havzası. Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları’nın özel lokasyonu sayesinde zamanınızı yollarda değil, yeni hayatınızın ayrıcalıklı dünyasında geçireceksiniz. Şehrin trafiğiyle uğraşmadan, ara yollarda kaybolmadan,TEM Ispartakule Kavşağı’ndan çıktığınız anda yeni hayatınız tam karşınızda.

Profesyonel Site Yönetimi

Siz rahatınıza bakın, yönetimi profesyonel ellere bırakın. Kendinizi güvende hissedin.. 7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, uzman güvenlik personelleri, kapalı devre güvenlik kamerası sistemi, her dairede görüntülü intercom sistemi, yangın ve duman alarmı…

Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları’nda kendinizi güvende hissetmeniz için biz işimizin başında olacağız. Sosyal tesislerde, profesyonel eğitmenlerle beraber spor yapmanın keyfini çıkartacaksınız. Temiz bina, temiz site, sağlıklı yaşam. Daha yeşil, daha renkli, daha düzenli.. Zaman geçtikçe büyüyen ağaçlar, her bahar rengarenk açan çiçekler, düzenli ve sağlıklı bir görünüm sağlamak için düzenli bir bakıma ihtiyaç duyar. Profesyonel ekipler tarafından periyodik bakımları yapılan bahçeleriniz zamanla bir ormana dönüşecek.. Ortak alanlarınızda teknik bakımlar, konusunda uzman ekipler tarafından tüm sistemlerin eksiksiz çalışması için düzenli olarak yapılacaktır.          

Açık Hava Sineması

Sinema keyfi açık havaya taşınıyor. Nostalji dolu yazlık sinema keyfi Bizim Evler Gökkuşağı Konutları’nda tekrar hayat buluyor.

Gazoz, dondurma, patlamış mısır. Açık havada sinema keyfinde tek eksik balkonlardan filmi izlemeye çalışan komşular. Vizyon filmleri dışında her şey yetmişli yıllardaki gibi olacak. Komşularınızla yaz akşamlarında açık hava sinema terasında hem manzaranın hem de sinemanın tadını ailecek çıkartma imkanını sunuyoruz.

Unutulmaya yüz tutan açık hava sinema geleneğini yaşatmak ve yeni nesillerle tanıtmak için Bizim Evler 6 Gökkuşağı’na bekliyoruz.                                                                                                                                                                 

Hayatınızda Spora Yer Açın

Bizim Evler kendisiyle yarışmaya devam ediyor. Çünkü bu kez sizi bir değil, iki kapalı yüzme havuzu bekliyor. Bay ve bayan ayrı olarak tasarlanan yüzme havuzlarının tadını çıkarırken, elbette Bizim Evler farkını yaşayacaksınız.

Spor tesislerimiz fitness, havuz ve spa bölümlerinden oluşan özel alanlara sahiptir. Teknolojik olarak en gelişmiş egzersiz aletleri ile birlikte konusunda uzman profesyonel kadrosu size eşlik ederek, size layık olduğunuz kaliteli hizmeti sunacaktır.

Yazın açık havada yaptığınız futbol ve basketbol için kapalı spor salonumuz sizleri bekliyor olacak. 12 ay kesintisiz spor keyfini yaşamanız için Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları’nda her şeyi düşündük.

KAT PLANLARI

Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan daire planlarımızda, maksimum fonksiyonellik dikkate alınmıştır. En kaliteli ürünler en iyi tasarımlar ile buluştu…

VAZİYET PLANI

İLETİŞİM

Sizleri ıspartakule tem gişelerinin hemen yanındaki
Bizim Evler satış ofisi'ne bekliyoruz.